17.02.2014 11:52

STARTIP Řečany nad Labem - TJ Polepy 1:2 (1:1)

Sestava: Moravec Pavel - Tichý Martin, Tichý Šimon, Moravec Jakub - Rozsévač Michal, Bank Filip, Ludvíček Filip, Matějka Libor

Branka: 3. min. - Filip Ludvíček

Dne 9.2.2014 jsme na naší domácí palubovce přivítali tým TJ Polepy, který jsme v prvním vzájemném měření sil rozstříleli v poměru 10:4. Naše sestava sice nebyla optimální, ale i soupeř dorazil bez svých útočních es a někteří hráči, kteří nakonec nastoupili, by nebyli nejmladší ani turnaji starých gard. Zápas začal dobře, po třech minutách hry jsme se dostali do vedení, kdy po dobré kombinaci s Michalem Rozsévačem zakončoval Filip Ludvíček do prázdné branky. Vše šlo podle plánu, abychom zvýšili náskok na čele tabulky. Jenže soupeř dokázal vyrovnat, když si hostující útočník pomohl lehkým faulem, aby mohl skórovat do odkryté branky, 1:1. Po nepříliš dobrém futsalu skončil první poločas nerozhodně.

Do druhé půle jsme vstoupili s větší aktivitou, ale pořád to bylo málo. Při snaze o vstřelení vedoucí branky jsme zapomněli na zadní vrátka a soupeř udeřil po brejku, kdy spatně vyběhl náš brankář. Do konce zápasu, ale přesto zbývalo dost času na vyrovnání, popřípadě i na obrat. Ale špatný pohyb nás hodně limitoval. Minutu před koncem jsme zkusili hru bez brankáře a výsledkem toho byl šestý faul soupeře. Bank však desetimetrový kop nedal a tak si Polepy odvezli všechny body. Škoda dvou tyček, které jsme nastřelili, ale za takovýhle výkon jsme si body nezasloužili. Pochvalu si zaslouží Filip Ludvíček, který byl naším nejlepším hráčem. Snad nám nedošel dech v jízdě za titulem...